I-Redmi Note 11E Pro
I-Redmi Note 11E Pro ayingcono kune-Redmi Note 11 Pro kodwa ingcono kune-Redmi Note 11E.
I-Redmi Note 11E Pro Key Specs
- Izinga lokuvuselela eliphezulu Ukushaja okusheshayo Umthamo omkhulu we-RAM Umthamo webhethri ophakeme
- Ukuqoshwa kwevidiyo okungu-1080p Ayikho i-OIS
Isifinyezo se-Redmi Note 11E Pro
I-Redmi Note 11E Pro Imininingwane Egcwele
| Brand | Redmi |
| Ukwaziswa | |
| Igama lekhodi | ufuna |
| Inombolo Model | I-2201116SC |
| Usuku lokukhulula | 2022, Mashi |
| Out Price | Cishe i-1600 Yuan |
VULA
| Uhlobo | I-Super AMOLED |
| I-Aspect Ratio ne-PPI | 20:9 isilinganiso - 395 ppi ukuminyana |
| Usayizi | 6.67 amayintshi, 107.4 cm2 (~ 86.0% isilinganiso sesikrini nomzimba) |
| Vuselela Rate | I-120 Hz |
| Resolution | Amaphikseli we-1080 x 2400 |
| Ukukhanya okuphezulu (nit) | |
| Protection | I-Corning Igalari ye-Gorilla 5 |
| Izici |
UMZIMBA
| Colors |
Graphite Grey I-Polar White I-Atlantic Blue |
| Ubukhulu | 164.2 • 76.1 • 8.1 mm (6.46 • 3.00 • 0.32 ku) |
| Isisindo | 202 gr (7.13 oz) |
| Material | Ingaphambili lengilazi (Gorilla Glass 5), ingilazi emuva |
| Certification | |
| Water Resistant | |
| Izinzwa | Izigxivizo zeminwe (ezifakwe eceleni), i-accelerometer, i-gyro, i-proximity, ikhampasi |
| 3.5mm Jack | Yebo |
| I-NFC | Cha |
| Isikhala seso | |
| Uhlobo lwe-USB | Uhlobo lwe-USB 2.0, i-USB On-The-Go |
| Ukuphola System | |
| I-HDMI | |
| Umsindo wesipika (dB) |
Network
Imvamisa
| Ubuchwepheshe | I-GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Amabhendi | I-GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G Amabhendi | HSDPA - 800 / 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G Amabhendi | 1, 2, 3, 4, 5,8, 12, 13, 17, 18, 19, 26, 28, 32, 38, 40, 41, 66 |
| 5G Amabhendi | 1, 3, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Navigation | Yebo, nge-A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO |
| Isivinini senethiwekhi | I-HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A (CA), 5G |
| Uhlobo lwekhadi le-SIM | I-Hybrid Dual SIM (Nano-SIM, ukuma okubili) |
| Inombolo yendawo ye-SIM | I-2 SIM |
| Wi-Fi | I-Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, i-dual band, i-Wi-Fi Direct, indawo yokusebenzela |
| Bluetooth | I-5.1, i-A2DP, LE |
| I-VoLTE | Yebo |
| Umsakazo we-FM | Yebo |
| Umzimba we-SAR (AB) | |
| Inhloko ye-SAR (AB) | |
| I-Body SAR (ABD) | |
| I-Head SAR (ABD) | |
PLATFORM
| I-Chipset | I-Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G (6 nm) |
| CPU | I-Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 660 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 660 Silver) |
| Izinkinobho | |
| cores | |
| Inqubo Yezobuchwepheshe | |
| GPU | I-Adreno 619 |
| Ama-GPU Cores | |
| Imvamisa ye-GPU | |
| Inguqulo ye-Android | I-Android 11, MIUI 13 |
| Isitolo Play |
MEMORY
| Amandla e-RAM | I-128GB 6GB RAM |
| Uhlobo lwe-RAM | |
| Storage | I-64GB 6GB RAM |
| I-Slot yeSard Card | i-microSDXC (isebenzisa i-SIM slot eyabiwe) |
IZIPHUMA ZOKUSEBENZA
I-Antutu Score |
• Antutu
|
Battery
| Umthamo | 5000 mah |
| Uhlobo | LiPo |
| Quick Charge Technology | |
| Isivinini sokushaja | 67W |
| Isikhathi sokudlala ividiyo | |
| Ukushaja okusheshayo | |
| Ukushaja okungenantambo | |
| Ukushaja okuphindayo |
Ikhamera
| Resolution | |
| inzwa | I-Samsung ISOCELL HM2 |
| Imbobo | f / 1.9 |
| Usayizi wePixel | |
| Usayizi wesisindo | |
| I-Optical Zoom | |
| Lens | |
| Extra |
| Ukulungiswa Kwesithombe | Ama-megapixel angu-108 |
| Ukulungiswa kwevidiyo kanye ne-FPS | 1080p @ 30fps |
| I-Optical Stabilization (OIS) | Cha |
| I-Electronic Stabilization (EIS) | |
| Ividiyo Enyakazayo | |
| Izici | Isibani se-LED, i-HDR, i-panorama |
Isikolo se-DxOMark
| Isikolo seselula (Emuva) |
mobile
Photo
Ividiyo
|
| Isikolo sesithombe ozishuthe sona |
Selfie
Photo
Ividiyo
|
IKHAMELA YOKUZIMELISA
| Resolution | 16 ILUNGU LEPHALAMENDE |
| inzwa | |
| Imbobo | f / 2.4 |
| Usayizi wePixel | |
| Usayizi wesisindo | |
| Lens | |
| Extra |
| Ukulungiswa kwevidiyo kanye ne-FPS | 1080p @ 30fps |
| Izici |
I-Redmi Note 11E Pro FAQ
Ibhethri le-Redmi Note 11E Pro lihlala isikhathi esingakanani?
Ibhethri leRedmi Note 11E Pro linomthamo ongu-5000 mAh.
Ingabe i-Redmi Note 11E Pro ine-NFC?
Cha, i-Redmi Note 11E Pro ayinayo i-NFC
Liyini izinga lokuvuselela i-Redmi Note 11E Pro?
I-Redmi Note 11E Pro inezinga lokuvuselela elingu-120 Hz.
Ithini inguqulo ye-Android ye-Redmi Note 11E Pro?
Inguqulo ye-Android ye-Redmi Note 11E Pro yi-Android 11, MIUI 13.
Siyini isinqumo sokubonisa seRedmi Note 11E Pro?
Isixazululo se-Redmi Note 11E Pro singamaphikseli angu-1080 x 2400.
Ingabe i-Redmi Note 11E Pro inokushaja okungenantambo?
Cha, i-Redmi Note 11E Pro ayinakho ukushaja okungenantambo.
Ingabe i-Redmi Note 11E Pro amanzi nothuli imelana?
Cha, i-Redmi Note 11E Pro ayinawo amanzi nothuli.
Ingabe i-Redmi Note 11E Pro iza ne-headphone jack engu-3.5mm?
Yebo, i-Redmi Note 11E Pro ine-3.5mm ye-headphone jack.
Ayini ama-megapixel ekhamera ye-Redmi Note 11E Pro?
I-Redmi Note 11E Pro inekhamera engu-108MP.
Ithini inzwa yekhamera yeRedmi Note 11E Pro?
I-Redmi Note 11E Pro inenzwa yekhamera ye-Samsung ISOCELL HM2.
Ithini intengo yeRedmi Note 11E Pro?
Intengo ye-Redmi Note 11E Pro ingu-$250.
Iyiphi inguqulo ye-MIUI ezoba yisibuyekezo sokugcina se-Redmi Note 11E Pro?
I-MIUI 16 kuzoba inguqulo yokugcina ye-MIUI ye-Redmi Note 11E Pro.
Iyiphi inguqulo ye-Android ezoba yisibuyekezo sokugcina se-Redmi Note 11E Pro?
I-Android 13 kuzoba inguqulo yokugcina ye-Android ye-Redmi Note 11E Pro.
Zingaki izibuyekezo ezizothola iRedmi Note 11E Pro?
I-Redmi Note 11E Pro izothola i-MIUI engu-3 neminyaka emi-3 yezibuyekezo zokuphepha ze-Android kuze kube yi-MIUI 16.
Mingaki iminyaka iRedmi Note 11E Pro izothola izibuyekezo?
I-Redmi Note 11E Pro izothola iminyaka emi-3 yokuvuselelwa kwezokuphepha kusukela ngo-2022.
I-Redmi Note 11E Pro izothola kangaki izibuyekezo?
I-Redmi Note 11E Pro ithola isibuyekezo njalo ezinyangeni ezi-3.
I-Redmi Note 11E Pro iphuma ebhokisini ngayiphi inguqulo ye-Android?
I-Redmi Note 11E Pro iphuma ebhokisini ene-MIUI 13 esekelwe ku-Android 11
I-Redmi Note 11E Pro izosithola nini isibuyekezo se-MIUI 13?
I-Redmi Note 11E Pro yethulwe nge-MIUI 13 ngaphandle kwebhokisi.
I-Redmi Note 11E Pro izosithola nini isibuyekezo se-Android 12?
I-Redmi Note 11E Pro izothola isibuyekezo se-Android 12 ku-Q3 2022.
I-Redmi Note 11E Pro izosithola nini isibuyekezo se-Android 13?
Yebo, iRedmi Note 11E Pro izothola isibuyekezo se-Android 13 ku-Q3 2023.
Kuzophela nini ukwesekwa kokubuyekezwa kwe-Redmi Note 11E Pro?
Ukusekelwa kwesibuyekezo se-Redmi Note 11E Pro kuzophela ngo-2025.
I-Redmi Note 11E Pro Izibuyekezo Zomsebenzisi Nemibono
Ukubuyekezwa kwevidiyo ye-Redmi Note 11E Pro
I-Redmi Note 11E Pro
×

Uma usebenzisa le foni noma unolwazi ngale foni, khetha le nketho.
Khetha le nketho uma ungazange usebenzise le foni futhi ufuna nje ukubhala amazwana.
Bangu 63 amazwana kulo mkhiqizo.