I-Redmi Note 12 Explorer (Ukutholwa)
I-Redmi Note 12 DISCOVERY EDITION iyidivayisi yokuqala engu-210W ye-Xiaomi.
I-Redmi Note 12 Explorer (Ukutholwa) Izici ezibalulekile
- Ukusekelwa kwe-OIS Izinga lokuvuselela eliphezulu I-HyperCharge Umthamo omkhulu we-RAM
- Asikho i-slot yekhadi le-SD
I-Redmi Note 12 Explorer (Ukutholwa) Imininingwane Egcwele
| Brand | Redmi |
| Ukwaziswa | |
| Igama lekhodi | i-rubypro |
| Inombolo Model | 22101316UC, 22101316UG, 22101316UP |
| Usuku lokukhulula | 2022, Okthoba 27 |
| Out Price | Cishe i-330 EUR |
VULA
| Uhlobo | OLED |
| I-Aspect Ratio ne-PPI | 20:9 isilinganiso - 395 ppi ukuminyana |
| Usayizi | 6.67 amayintshi, 107.4 cm2 (~ 86.8% isilinganiso sesikrini nomzimba) |
| Vuselela Rate | I-120 Hz |
| Resolution | Amaphikseli we-1080 x 2400 |
| Ukukhanya okuphezulu (nit) | |
| Protection | |
| Izici |
UMZIMBA
| Colors |
Black |
| Ubukhulu | 162.9 • 76 • 9 mm (6.41 • 2.99 • 0.35 ku) |
| Isisindo | 207.5 gr (7.34 oz) |
| Material | Ingaphambili lengilazi, ingilazi emuva, uhlaka lwe-aluminium |
| Certification | |
| Water Resistant | |
| Izinzwa | Izigxivizo zeminwe (ngaphansi kwesibonisi, i-optical), i-accelerometer, i-gyro, i-proximity, ikhampasi |
| 3.5mm Jack | Yebo |
| I-NFC | Yebo |
| Isikhala seso | |
| Uhlobo lwe-USB | Uhlobo lwe-USB 2.0, i-USB On-The-Go |
| Ukuphola System | |
| I-HDMI | |
| Umsindo wesipika (dB) |
Network
Imvamisa
| Ubuchwepheshe | I-GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G |
| 2G Amabhendi | I-GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G Amabhendi | I-HSDPA - 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G Amabhendi | 1, 3, 5, 8, 19, 34, 38, 39, 40, 41 |
| 5G Amabhendi | 1, 3, 5, 8, 28, 38, 41, 77, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Navigation | I-GPS (L1), GLONASS (G1), BDS (B1I+B1c), GALILEO (E1), QZSS (L1) |
| Isivinini senethiwekhi | I-HSPA, LTE-A (CA), 5G |
| Uhlobo lwekhadi le-SIM | I-Dual SIM (iNano-SIM, ukuma okubili) |
| Inombolo yendawo ye-SIM | I-2 SIM |
| Wi-Fi | I-Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | I-5.2, i-A2DP, LE |
| I-VoLTE | Yebo |
| Umsakazo we-FM | Yebo |
| Umzimba we-SAR (AB) | |
| Inhloko ye-SAR (AB) | |
| I-Body SAR (ABD) | |
| I-Head SAR (ABD) | |
PLATFORM
| I-Chipset | I-MediaTek Dimensity 1080 (6nm) |
| CPU | I-Octa-core (2x2.6 GHz Cortex-A78 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Izinkinobho | |
| cores | |
| Inqubo Yezobuchwepheshe | |
| GPU | IMali-G68 MC4 |
| Ama-GPU Cores | |
| Imvamisa ye-GPU | |
| Inguqulo ye-Android | I-Android 12, MIUI 13 |
| Isitolo Play |
MEMORY
| Amandla e-RAM | 8 GB |
| Uhlobo lwe-RAM | |
| Storage | 256GB |
| I-Slot yeSard Card | Cha |
IZIPHUMA ZOKUSEBENZA
I-Antutu Score |
• Antutu
|
Battery
| Umthamo | 4300 mah |
| Uhlobo | LiPo |
| Quick Charge Technology | |
| Isivinini sokushaja | 210W |
| Isikhathi sokudlala ividiyo | |
| Ukushaja okusheshayo | |
| Ukushaja okungenantambo | |
| Ukushaja okuphindayo |
Ikhamera
| Resolution | |
| inzwa | I-Samsung ISOCELL HPX |
| Imbobo | f / 1.7 |
| Usayizi wePixel | |
| Usayizi wesisindo | |
| I-Optical Zoom | |
| Lens | |
| Extra |
| Resolution | I-8MP |
| inzwa | I-Sony IMX355 |
| Imbobo | f1.9 |
| Usayizi wePixel | |
| Usayizi wesisindo | |
| I-Optical Zoom | |
| Lens | I-Ultra Wide |
| Extra |
| Resolution | I-2MP |
| inzwa | |
| Imbobo | f2.4 |
| Usayizi wePixel | |
| Usayizi wesisindo | |
| I-Optical Zoom | |
| Lens | I-Macro |
| Extra |
| Ukulungiswa Kwesithombe | Ama-megapixel angu-200 |
| Ukulungiswa kwevidiyo kanye ne-FPS | 4K@30fps, 1080p@30/60/120fps, 720p@960fps |
| I-Optical Stabilization (OIS) | Yebo |
| I-Electronic Stabilization (EIS) | |
| Ividiyo Enyakazayo | |
| Izici | Dual-LED dual-tone flash, HDR, panorama |
Isikolo se-DxOMark
| Isikolo seselula (Emuva) |
mobile
Photo
Ividiyo
|
| Isikolo sesithombe ozishuthe sona |
Selfie
Photo
Ividiyo
|
IKHAMELA YOKUZIMELISA
| Resolution | 16 ILUNGU LEPHALAMENDE |
| inzwa | |
| Imbobo | |
| Usayizi wePixel | |
| Usayizi wesisindo | |
| Lens | |
| Extra |
| Ukulungiswa kwevidiyo kanye ne-FPS | 1080p@30/60fps |
| Izici | HDR |
I-Redmi Note 12 Explorer (Discovery) FAQ
Ibhethri le-Redmi Note 12 Explorer (Discovery) lihlala isikhathi esingakanani?
Ibhethri leRedmi Note 12 Explorer (Discovery) linomthamo ongu-4300 mAh.
Ingabe i-Redmi Note 12 Explorer (Discovery) ine-NFC?
Yebo, i-Redmi Note 12 Explorer (Discovery) ine-NFC
Liyini izinga lokuvuselela i-Redmi Note 12 Explorer (Discovery)?
I-Redmi Note 12 Explorer (Discovery) inezinga lokuvuselela elingu-120 Hz.
Ithini inguqulo ye-Android ye-Redmi Note 12 Explorer (Discovery)?
I-Redmi Note 12 Explorer (Discovery) inguqulo ye-Android yi-Android 12, MIUI 13.
Siyini isinqumo sokubonisa seRedmi Note 12 Explorer (Discovery)?
Isixazululo se-Redmi Note 12 Explorer (Discovery) singamaphikseli angu-1080 x 2400.
Ingabe i-Redmi Note 12 Explorer (Discovery) inokushaja okungenantambo?
Cha, i-Redmi Note 12 Explorer (Discovery) ayinakho ukushaja okungenantambo.
Ingabe i-Redmi Note 12 Explorer (Discovery) iyamelana namanzi nothuli?
Cha, i-Redmi Note 12 Explorer (Discovery) ayinawo ukumelana namanzi nothuli.
Ingabe i-Redmi Note 12 Explorer (Discovery) iza ne-earphone jack engu-3.5mm?
Yebo, i-Redmi Note 12 Explorer (Discovery) ine-3.5mm ye-headphone jack.
Ayini ama-megapixel ekhamera ye-Redmi Note 12 Explorer (Discovery)?
I-Redmi Note 12 Explorer (Discovery) inekhamera engu-200MP.
Ithini inzwa yekhamera yeRedmi Note 12 Explorer (Discovery)?
I-Redmi Note 12 Explorer (Discovery) inenzwa yekhamera ye-Samsung ISOCELL HPX.
Ithini intengo yeRedmi Note 12 Explorer (Discovery)?
Intengo ye-Redmi Note 12 Explorer (Discovery) ingu-$330.
I-Redmi Note 12 Explorer (Ukutholwa) Izibuyekezo Zomsebenzisi Nemibono
Ukubuyekezwa kwevidiyo ye-Redmi Note 12 Explorer (Discovery).
I-Redmi Note 12 Explorer (Ukutholwa)
×

Uma usebenzisa le foni noma unolwazi ngale foni, khetha le nketho.
Khetha le nketho uma ungazange usebenzise le foni futhi ufuna nje ukubhala amazwana.
Bangu 18 amazwana kulo mkhiqizo.