Xiaomi Mi 11i
Imininingwane ye-Xiaomi Mi 11i iyimininingwane yocingo oluphambili lwango-2021.
Izici eziyinhloko ze-Xiaomi Mi 11i
- Izinga lokuvuselela eliphezulu Ukushaja okusheshayo Umthamo omkhulu we-RAM Umthamo webhethri ophakeme
- Asikho i-slot yekhadi le-SD Ayikho i-headphone jack Inguqulo yesofthiwe endala Ayikho i-OIS
I-Xiaomi Mi 11i Imininingwane Egcwele
| Brand | Xiaomi |
| Ukwaziswa | |
| Igama lekhodi | haydn |
| Inombolo Model | UM2012K11G |
| Usuku lokukhulula | 2021, May 31 |
| Out Price | $?554.99 / €?499.00 / £?502.99 |
VULA
| Uhlobo | I-Super AMOLED |
| I-Aspect Ratio ne-PPI | 20:9 isilinganiso - 395 ppi ukuminyana |
| Usayizi | 6.67 amayintshi, 107.4 cm2 (~ 85.9% isilinganiso sesikrini nomzimba) |
| Vuselela Rate | I-120 Hz |
| Resolution | Amaphikseli we-1080 x 2400 |
| Ukukhanya okuphezulu (nit) | |
| Protection | I-Corning Igalari ye-Gorilla 5 |
| Izici |
UMZIMBA
| Colors |
Isiliva Lesibhakabhaka I-Frosty White Okumnyama komnyama |
| Ubukhulu | 163.7 • 76.4 • 7.8 mm (6.44 • 3.01 • 0.31 ku) |
| Isisindo | 196 gr (6.91 oz) |
| Material | |
| Certification | |
| Water Resistant | |
| Izinzwa | Izigxivizo zeminwe (ezifakwe eceleni), i-accelerometer, i-gyro, i-proximity, ikhampasi, i-spectrum yombala, i-barometer |
| 3.5mm Jack | Cha |
| I-NFC | Cha |
| Isikhala seso | |
| Uhlobo lwe-USB | Uhlobo lwe-USB 2.0, i-USB On-The-Go |
| Ukuphola System | |
| I-HDMI | |
| Umsindo wesipika (dB) |
Network
Imvamisa
| Ubuchwepheshe | I-GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Amabhendi | I-GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G Amabhendi | I-HSDPA - 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G Amabhendi | I-LTE (engacacisiwe) |
| 5G Amabhendi | SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Navigation | Yebo, nge-dual-band A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS, NavIC |
| Isivinini senethiwekhi | I-HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A, 5G |
| Uhlobo lwekhadi le-SIM | I-Dual SIM (iNano-SIM, ukuma okubili) |
| Inombolo yendawo ye-SIM | I-2 SIM |
| Wi-Fi | I-Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | I-5.2, i-A2DP, LE |
| I-VoLTE | Yebo |
| Umsakazo we-FM | Cha |
| Umzimba we-SAR (AB) | |
| Inhloko ye-SAR (AB) | |
| I-Body SAR (ABD) | |
| I-Head SAR (ABD) | |
PLATFORM
| I-Chipset | I-Qualcomm SM8350 Snapdragon 888 5G (5 nm) |
| CPU | I-Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 680 & 3x2.42 GHz Kryo 680 & 4x1.80 GHz Kryo 680) |
| Izinkinobho | |
| cores | |
| Inqubo Yezobuchwepheshe | |
| GPU | I-Adreno 660 |
| Ama-GPU Cores | |
| Imvamisa ye-GPU | |
| Inguqulo ye-Android | I-Android 11, MIUI 12 |
| Isitolo Play |
MEMORY
| Amandla e-RAM | I-256GB 8GB RAM |
| Uhlobo lwe-RAM | |
| Storage | I-128GB 8GB RAM |
| I-Slot yeSard Card | Cha |
IZIPHUMA ZOKUSEBENZA
I-Antutu Score |
• Antutu
|
Battery
| Umthamo | 4520 mah |
| Uhlobo | LiPo |
| Quick Charge Technology | |
| Isivinini sokushaja | 33W |
| Isikhathi sokudlala ividiyo | |
| Ukushaja okusheshayo | |
| Ukushaja okungenantambo | |
| Ukushaja okuphindayo |
Ikhamera
| Ukulungiswa Kwesithombe | Ama-megapixel angu-108 |
| Ukulungiswa kwevidiyo kanye ne-FPS | 8K@30fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120/240/960fps, gyro-EIS, HDR10+ |
| I-Optical Stabilization (OIS) | Cha |
| I-Electronic Stabilization (EIS) | |
| Ividiyo Enyakazayo | |
| Izici | Isibani se-LED, i-HDR, i-panorama |
Isikolo se-DxOMark
| Isikolo seselula (Emuva) |
mobile
Photo
Ividiyo
|
| Isikolo sesithombe ozishuthe sona |
Selfie
Photo
Ividiyo
|
IKHAMELA YOKUZIMELISA
| Resolution | 20 ILUNGU LEPHALAMENDE |
| inzwa | |
| Imbobo | f / 2.5 |
| Usayizi wePixel | |
| Usayizi wesisindo | |
| Lens | |
| Extra |
| Ukulungiswa kwevidiyo kanye ne-FPS | 1080p@30fps, 720p@120fps |
| Izici | HDR |
I-Xiaomi Mi 11i FAQ
Ibhethri le-Xiaomi Mi 11i lihlala isikhathi esingakanani?
Ibhethri le-Xiaomi Mi 11i linomthamo ongu-4520 mAh.
Ingabe i-Xiaomi Mi 11i ine-NFC?
Cha, i-Xiaomi Mi 11i ayinayo i-NFC
Liyini izinga lokuvuselela i-Xiaomi Mi 11i?
I-Xiaomi Mi 11i inezinga lokuvuselela elingu-120 Hz.
Ithini inguqulo ye-Android ye-Xiaomi Mi 11i?
Inguqulo ye-Android ye-Xiaomi Mi 11i yi-Android 11, i-MIUI 12.
Iyini isixazululo sokubonisa se-Xiaomi Mi 11i?
Isixazululo se-Xiaomi Mi 11i singamaphikseli angu-1080 x 2400.
Ingabe i-Xiaomi Mi 11i inokushaja okungenantambo?
Cha, i-Xiaomi Mi 11i ayinakho ukushaja okungenantambo.
Ingabe i-Xiaomi Mi 11i amanzi nothuli imelana?
Cha, i-Xiaomi Mi 11i ayinawo amanzi nothuli.
Ingabe i-Xiaomi Mi 11i iza ne-headphone jack engu-3.5mm?
Cha, i-Xiaomi Mi 11i ayinayo i-headphone jack engu-3.5mm.
Ayini ama-megapixel ekhamera we-Xiaomi Mi 11i?
I-Xiaomi Mi 11i inekhamera engu-108MP.
Ithini intengo ye-Xiaomi Mi 11i?
Intengo ye-Xiaomi Mi 11i ingu-$415.
Iyiphi inguqulo ye-MIUI ezoba yisibuyekezo sokugcina se-Xiaomi Mi 11i?
I-MIUI 15 kuzoba inguqulo yokugcina ye-MIUI ye-Xiaomi Mi 11i.
Iyiphi inguqulo ye-Android ezoba yisibuyekezo sokugcina se-Xiaomi Mi 11i?
I-Android 14 izoba yinguqulo yokugcina ye-Android ye-Xiaomi Mi 11i.
Zingaki izibuyekezo ezizothola i-Xiaomi Mi 11i?
I-Xiaomi Mi 11i izothola i-MIUI engu-3 neminyaka emi-3 yezibuyekezo zokuphepha ze-Android kuze kube yi-MIUI 15.
Iminyaka emingaki i-Xiaomi Mi 11i izothola izibuyekezo?
I-Xiaomi Mi 11i izothola isibuyekezo seminyaka emi-3 yokuphepha kusukela ngo-2022.
I-Xiaomi Mi 11i izothola kangaki izibuyekezo?
I-Xiaomi Mi 11i ithola isibuyekezo njalo ezinyangeni ezi-3.
I-Xiaomi Mi 11i iphuma ebhokisini ngayiphi inguqulo ye-Android?
I-Xiaomi Mi 11i iphuma ebhokisini ene-MIUI 12 esekelwe ku-Android 11
I-Xiaomi Mi 11i izosithola nini isibuyekezo se-MIUI 13?
I-Xiaomi Mi 11i isivele isitholile isibuyekezo se-MIUI 13.
I-Xiaomi Mi 11i izosithola nini isibuyekezo se-Android 12?
I-Xiaomi Mi 11i isivele inesibuyekezo se-Android 12.
I-Xiaomi Mi 11i izosithola nini isibuyekezo se-Android 13?
Yebo, i-Xiaomi Mi 11i izothola isibuyekezo se-Android 13 ku-Q3 2023.
Kuzophela nini ukusekelwa kwe-Xiaomi Mi 11i yokuvuselela?
Ukusekelwa kwesibuyekezo se-Xiaomi Mi 11i kuzophela ngo-2025.
Ukubuyekezwa komsebenzisi kwe-Xiaomi Mi 11i kanye nemibono
Ukubuyekezwa kwevidiyo ye-Xiaomi Mi 11i
Xiaomi Mi 11i
×

Uma usebenzisa le foni noma unolwazi ngale foni, khetha le nketho.
Khetha le nketho uma ungazange usebenzise le foni futhi ufuna nje ukubhala amazwana.
Bangu 13 amazwana kulo mkhiqizo.