I-Xiaomi Mi Pad 4 Plus
I-Xiaomi Mi Pad 4 Plus inikeza ukusebenza okuhle ngentengo enhle
Izicaciso ezibalulekile ze-Xiaomi Mi Pad 4 Plus
- Ukushaja okusheshayo Umthamo webhethri ophakeme I-headphone jack Indawo yekhadi le-SD iyatholakala
- Isibonisi se-IPS Akusekho ukuthengisa Ukuqoshwa kwevidiyo okungu-1080p Inguqulo yesofthiwe endala
I-Xiaomi Mi Pad 4 Plus Imininingwane Egcwele
Izinhlobo ezijwayelekile
LULA
| Brand | Xiaomi |
| Ukwaziswa | |
| Igama lekhodi | i-clover |
| Inombolo Model | |
| Usuku lokukhulula | 2018, Agasti |
| Out Price | Cishe i-260 EUR |
VULA
| Uhlobo | I-IPS LCD |
| I-Aspect Ratio ne-PPI | 16:10 isilinganiso - 224 ppi ukuminyana |
| Usayizi | 10.1 amayintshi, 295.8 cm2 (~ 80.8% isilinganiso sesikrini nomzimba) |
| Vuselela Rate | I-60 Hz |
| Resolution | Amaphikseli we-1200 x 1920 |
| Ukukhanya okuphezulu (nit) | |
| Protection | |
| Izici |
UMZIMBA
| Colors |
Black Rose igolide |
| Ubukhulu | 245.6 x 149.1 x 8 mm (9.67 x 5.87 x 0.31) |
| Isisindo | 485 gr (1.07 lb) |
| Material | Metal |
| Certification | |
| Water Resistant | |
| Izinzwa | I-Accelerometer, i-gyro, i-proximity, ikhampasi (imodeli ye-LTE kuphela) |
| 3.5mm Jack | Yebo |
| I-NFC | Cha |
| Isikhala seso | |
| Uhlobo lwe-USB | Isixhumi esibuyiseleka emuva sohlobo C 1.0 |
| Ukuphola System | |
| I-HDMI | |
| Umsindo wesipika (dB) |
Network
Imvamisa
| Ubuchwepheshe | I-LTE |
| 2G Amabhendi | null |
| 3G Amabhendi | |
| 4G Amabhendi | B1 (2100),b3 (1800),b5 (850),b7 (2600),b8 (900),b38 (TDD 2600),b39 (TDD 1900),b40 (TDD 2300),b41 (TDD 2500) |
| 5G Amabhendi | |
| TD-SCDMA | |
| Navigation | Yebo, nge-A-GPS, GLONASS, BDS (imodeli ye-LTE kuphela) |
| Isivinini senethiwekhi | I-LTE-A (3CA) Cat12 600/150 Mbps |
Abanye - Leecork
| Uhlobo lwekhadi le-SIM | I-Nano-SIM |
| Inombolo yendawo ye-SIM | 1 |
| Wi-Fi | I-Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, i-dual band, i-Wi-Fi Direct, indawo yokusebenzela |
| Bluetooth | I-5.0, i-A2DP, LE |
| I-VoLTE | |
| Umsakazo we-FM | Cha |
I-SAR INANIUmkhawulo we-FCC ngu-1.6 W/kg ukalwa ngevolumu engu-1 igremu yethishu.
| Umzimba we-SAR (AB) | |
| Inhloko ye-SAR (AB) | |
| I-Body SAR (ABD) | |
| I-Head SAR (ABD) | |
Ukusebenza
PLATFORM
| I-Chipset | I-Qualcomm SDM660 Snapdragon 660 (14 nm) |
| CPU | I-Octa-core (4x2.2 GHz Kryo 260 & 4x1.8 GHz Kryo 260) |
| Izinkinobho | I-64Bit |
| cores | I-8 Core |
| Inqubo Yezobuchwepheshe | I-14 nm |
| GPU | I-Adreno 512 |
| Ama-GPU Cores | |
| Imvamisa ye-GPU | |
| Inguqulo ye-Android | I-Android 8.1 (Oreo); I-MIUI 10 |
| Isitolo Play |
MEMORY
| Amandla e-RAM | 4GB |
| Uhlobo lwe-RAM | LPDDR4X |
| Storage | 64GB / 128GB |
| I-Slot yeSard Card | i-microSD, kufika ku-256 GB (slot ezinikezele) |
IZIPHUMA ZOKUSEBENZA
I-Antutu Score |
130k
• Antutu
|
Battery
| Umthamo | 8620 mAh |
| Uhlobo | LiPo |
| Quick Charge Technology | |
| Isivinini sokushaja | 18W |
| Isikhathi sokudlala ividiyo | |
| Ukushaja okusheshayo | |
| Ukushaja okungenantambo | |
| Ukushaja okuphindayo |
Ikhamera
KAKHULU KAMERA Izici ezilandelayo zingahluka ngesibuyekezo sesofthiwe.
Ikhamera yokuqala
| Resolution | |
| inzwa | I-OmniVision OV13855 |
| Imbobo | f / 2 |
| Usayizi wePixel | |
| Usayizi wesisindo | |
| I-Optical Zoom | |
| Lens | |
| Extra |
| Ukulungiswa Kwesithombe | 4160 x 3120 amaphikseli, 12.98 MP |
| Ukulungiswa kwevidiyo kanye ne-FPS | 1080 @ 30 |
| I-Optical Stabilization (OIS) | Cha |
| I-Electronic Stabilization (EIS) | |
| Ividiyo Enyakazayo | Yebo |
| Izici | I-Panorama, HDR |
Isikolo se-DxOMark
| Isikolo seselula (Emuva) |
mobile
Photo
Ividiyo
|
| Isikolo sesithombe ozishuthe sona |
Selfie
Photo
Ividiyo
|
IKHAMELA YOKUZIMELISA
Ikhamera yokuqala
| Resolution | 5 ILUNGU LEPHALAMENDE |
| inzwa | I-Samsung S5K5E8 |
| Imbobo | f / 2.0 |
| Usayizi wePixel | |
| Usayizi wesisindo | |
| Lens | |
| Extra |
| Ukulungiswa kwevidiyo kanye ne-FPS | null |
| Izici |
I-Xiaomi Mi Pad 4 Plus FAQ
Ibhethri le-Xiaomi Mi Pad 4 Plus lihlala isikhathi esingakanani?
Ibhethri le-Xiaomi Mi Pad 4 Plus linamandla angu-8620 mAh.
Ingabe i-Xiaomi Mi Pad 4 Plus inayo i-NFC?
Cha, i-Xiaomi Mi Pad 4 Plus ayinayo i-NFC
Liyini izinga lokuvuselela i-Xiaomi Mi Pad 4 Plus?
I-Xiaomi Mi Pad 4 Plus inezinga lokuvuselela elingu-60 Hz.
Ithini inguqulo ye-Android ye-Xiaomi Mi Pad 4 Plus?
Inguqulo ye-Android ye-Xiaomi Mi Pad 4 Plus yi-Android 8.1 (Oreo); I-MIUI 10.
Iyini isixazululo sokubonisa se-Xiaomi Mi Pad 4 Plus?
Isixazululo se-Xiaomi Mi Pad 4 Plus singamaphikseli angu-1200 x 1920.
Ingabe i-Xiaomi Mi Pad 4 Plus inokushaja okungenantambo?
Cha, i-Xiaomi Mi Pad 4 Plus ayinakho ukushaja okungenantambo.
Ingabe i-Xiaomi Mi Pad 4 Plus amanzi nothuli imelana?
Cha, i-Xiaomi Mi Pad 4 Plus ayinawo amanzi nothuli.
Ingabe i-Xiaomi Mi Pad 4 Plus iza ne-headphone jack engu-3.5mm?
Yebo, i-Xiaomi Mi Pad 4 Plus ine-3.5mm ye-headphone jack.
Ayini ama-megapixel ekhamera we-Xiaomi Mi Pad 4 Plus?
I-Xiaomi Mi Pad 4 Plus inekhamera engu-13MP.
Ithini inzwa yekhamera ye-Xiaomi Mi Pad 4 Plus?
I-Xiaomi Mi Pad 4 Plus inenzwa yekhamera ye-OmniVision OV13855.
Ithini intengo ye-Xiaomi Mi Pad 4 Plus?
Intengo ye-Xiaomi Mi Pad 4 Plus ingu-$95.
Ukubuyekezwa komsebenzisi nemibono ye-Xiaomi Mi Pad 4 Plus
Ukubuyekezwa kwevidiyo ye-Xiaomi Mi Pad 4 Plus
Buyekeza ku-Youtube
I-Xiaomi Mi Pad 4 Plus
×
Uma usebenzisa le foni noma unolwazi ngale foni, khetha le nketho.
Khetha le nketho uma ungazange usebenzise le foni futhi ufuna nje ukubhala amazwana.
Bangu 0 amazwana kulo mkhiqizo.