i-xiaomi redmi 7
I-Redmi 7 specs ilungile kubasebenzisi abajwayelekile.
Izici ezibalulekile ze-Xiaomi Redmi 7
- Ukumelana namanzi Umthamo webhethri ophakeme I-headphone jack Isikhala seso
- Isibonisi se-IPS Akusekho ukuthengisa Ukuqoshwa kwevidiyo okungu-1080p Isikrini se-HD+
I-Xiaomi Redmi 7 Imininingwane Egcwele
Izinhlobo ezijwayelekile
LULA
| Brand | Redmi |
| Ukwaziswa | |
| Igama lekhodi | onclite |
| Inombolo Model | |
| Usuku lokukhulula | 2019, Mashi |
| Out Price | Cishe i-130 EUR |
VULA
| Uhlobo | I-IPS LCD |
| I-Aspect Ratio ne-PPI | 19:9 isilinganiso - 269 ppi ukuminyana |
| Usayizi | 6.26 amayintshi, 97.8 cm2 (~ 81.5% isilinganiso sesikrini nomzimba) |
| Vuselela Rate | I-60 Hz |
| Resolution | Amaphikseli we-720 x 1520 |
| Ukukhanya okuphezulu (nit) | |
| Protection | I-Corning Igalari ye-Gorilla 5 |
| Izici |
UMZIMBA
| Colors |
I-Lunar Red I-Eclipse Emnyama I-Comet Blue |
| Ubukhulu | 158.7 x 75.6 x 8.5 mm (6.25 x 2.98 x 0.33) |
| Isisindo | 180 gr (6.35 oz) |
| Material | plastic |
| Certification | |
| Water Resistant | Yebo |
| Izinzwa | Izigxivizo zeminwe (ezifakwe ngemuva), i-accelerometer, ukusondela, ikhampasi |
| 3.5mm Jack | Yebo |
| I-NFC | Cha |
| Isikhala seso | Yebo |
| Uhlobo lwe-USB | i-microUSB 2.0, i-USB On-The-Go |
| Ukuphola System | |
| I-HDMI | |
| Umsindo wesipika (dB) |
Network
Imvamisa
| Ubuchwepheshe | I-GSM / CDMA / HSPA / LTE |
| 2G Amabhendi | I-GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G Amabhendi | HSDPA - 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 - Global |
| 4G Amabhendi | B1 (2100),b3 (1800),b4 (1700/2100 AWS 1),b5 (850),b7 (2600),b8 (900),b20 (800),b38 (TDD 2600),b40 (TDD 2300) |
| 5G Amabhendi | |
| TD-SCDMA | I-TD-SCDMA 1900 MHz I-TD-SCDMA 2000 MHz |
| Navigation | Yebo, nge-A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Isivinini senethiwekhi | I-HSPA, LTE-A |
Abanye - Leecork
| Uhlobo lwekhadi le-SIM | I-Dual SIM (iNano-SIM, ukuma okubili) |
| Inombolo yendawo ye-SIM | 2 |
| Wi-Fi | I-Wi-Fi 802.11 b/g/n, i-WiFi Direct, i-hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE, aptX HD |
| I-VoLTE | Yebo |
| Umsakazo we-FM | Yebo |
I-SAR INANIUmkhawulo we-FCC ngu-1.6 W/kg ukalwa ngevolumu engu-1 igremu yethishu.
| Umzimba we-SAR (AB) | 1.251 W / kg |
| Inhloko ye-SAR (AB) | 0.577 W / kg |
| I-Body SAR (ABD) | 1.02 W / kg |
| I-Head SAR (ABD) | 1.1 W / kg |
| M1810F6LI - SAR India: ikhanda - 1.031 W/kg - Umzimba: 0.573 W/kg I-P2i nano-coating |
Ukusebenza
PLATFORM
| I-Chipset | I-Qualcomm SDM632 Snapdragon 632 (14 nm) |
| CPU | I-Octa-core (4x1.8 GHz Kryo 250 Gold & 4x1.8 GHz Kryo 250 Silver) |
| Izinkinobho | I-64Bit |
| cores | I-8 Core |
| Inqubo Yezobuchwepheshe | I-14 nm |
| GPU | I-Adreno 506 |
| Ama-GPU Cores | |
| Imvamisa ye-GPU | |
| Inguqulo ye-Android | I-Android 10, MIUI 12.5 |
| Isitolo Play |
MEMORY
| Amandla e-RAM | 2GB / 3GB / 4GB |
| Uhlobo lwe-RAM | I-LPDDR3 |
| Storage | 16GB / 32GB / 64GB |
| I-Slot yeSard Card | i-microSD, kufika ku-1 TB (i-slot dedicated) |
IZIPHUMA ZOKUSEBENZA
I-Antutu Score |
105k
• Intuthu v7
|
Battery
| Umthamo | 4000 mAh |
| Uhlobo | LiPo |
| Quick Charge Technology | |
| Isivinini sokushaja | 10W |
| Isikhathi sokudlala ividiyo | |
| Ukushaja okusheshayo | Yebo |
| Ukushaja okungenantambo | |
| Ukushaja okuphindayo |
Ikhamera
KAKHULU KAMERA Izici ezilandelayo zingahluka ngesibuyekezo sesofthiwe.
| Ukulungiswa Kwesithombe | 4032 x 3024 amaphikseli, 12.19 MP |
| Ukulungiswa kwevidiyo kanye ne-FPS | 1080 @ 3060 |
| I-Optical Stabilization (OIS) | Cha |
| I-Electronic Stabilization (EIS) | |
| Ividiyo Enyakazayo | Yebo |
| Izici | Isibani se-LED, i-HDR, i-panorama |
Isikolo se-DxOMark
| Isikolo seselula (Emuva) |
mobile
Photo
Ividiyo
|
| Isikolo sesithombe ozishuthe sona |
Selfie
Photo
Ividiyo
|
IKHAMELA YOKUZIMELISA
Ikhamera yokuqala
| Resolution | 8 ILUNGU LEPHALAMENDE |
| inzwa | |
| Imbobo | f / 2.0 |
| Usayizi wePixel | |
| Usayizi wesisindo | |
| Lens | |
| Extra |
| Ukulungiswa kwevidiyo kanye ne-FPS | 1080p @ 30fps |
| Izici | HDR |
I-Xiaomi Redmi 7 FAQ
Ibhethri le-Xiaomi Redmi 7 lihlala isikhathi esingakanani?
Ibhethri le-Xiaomi Redmi 7 linamandla angu-4000 mAh.
Ingabe i-Xiaomi Redmi 7 ine-NFC?
Cha, i-Xiaomi Redmi 7 ayinayo i-NFC
Liyini izinga lokuvuselela i-Xiaomi Redmi 7?
I-Xiaomi Redmi 7 inezinga lokuvuselela elingu-60 Hz.
Ithini inguqulo ye-Android ye-Xiaomi Redmi 7?
Inguqulo ye-Xiaomi Redmi 7 Android yi-Android 10, MIUI 12.5.
Iyini isixazululo sokubonisa se-Xiaomi Redmi 7?
Isixazululo se-Xiaomi Redmi 7 singamaphikseli angu-720 x 1520.
Ingabe i-Xiaomi Redmi 7 inokushaja okungenantambo?
Cha, i-Xiaomi Redmi 7 ayinakho ukushaja okungenantambo.
Ingabe i-Xiaomi Redmi 7 amanzi nothuli imelana?
Yebo, i-Xiaomi Redmi 7 inamanzi nothuli.
Ingabe i-Xiaomi Redmi 7 iza ne-headphone jack engu-3.5mm?
Yebo, i-Xiaomi Redmi 7 ine-headphone jack engu-3.5mm.
Ayini ama-megapixel ekhamera we-Xiaomi Redmi 7?
I-Xiaomi Redmi 7 inekhamera engu-12MP.
Ithini intengo ye-Xiaomi Redmi 7?
Intengo ye-Xiaomi Redmi 7 ingu-$60.
Ukubuyekezwa komsebenzisi kwe-Xiaomi Redmi 7 kanye nemibono
Ukubuyekezwa kwevidiyo kwe-Xiaomi Redmi 7
Buyekeza ku-Youtube
i-xiaomi redmi 7
×

Uma usebenzisa le foni noma unolwazi ngale foni, khetha le nketho.
Khetha le nketho uma ungazange usebenzise le foni futhi ufuna nje ukubhala amazwana.
Bangu 9 amazwana kulo mkhiqizo.